wtorek, 6 stycznia 2015

W nowym roku!

Witajcie w nowym roku! Nie wiem jak Wy, ale ja zamierzam zrobić wszystko, aby 2015 był szczęśliwy i pomyślny dla mnie i mojej Rodziny. I to na wszystkich polach. :)

Ostatni czas nie sprzyjał scrapowaniu - tylko okołoświątecznemu lenistwu ;), ale coś tam się u mnie w tej kwestii dzieje. Aktualnie scrapuję sobie organizer. :) Niestety nie mam ostatnio czasu, żeby usiąść do czegoś na cały wieczór, więc robię wszystko na raty. Ale dobre i to. Plany na najbliższy czas mam ambitne, bo chcę przygotować dwa obszerne albumy z 2014 r. Powstaną na pewno, tylko nie wiem kiedy. ;)

Dzisiaj chcę Wam pokazać jeszcze coś z grudnia. Jest to kartka z okazji 30 urodzin. Jubilat interesuje się filmem i fotografią, więc starałam się w jakiś sposób nawiązać do tych zainteresowań. Dodatkowe wytyczne dotyczyły kolorystyki i napisów. Przyznam się, że po ostatnich pracach głównie dziecięcych (ewentualnie ślubnych), ta kartka stanowiła dla mnie wyzwanie.

A to efekty mojej pracy:

Jeszcze raz życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

I dziękuję, że zaglądacie i zostawiacie miłe słowa.

:-)

3 komentarze:

 1. Świetne kolory :) Męskie kartki to niełatwa sprawa. Ta jest rewelacyjna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna kartka :) fantastycznie sobie poradziłaś z wytycznymi ;D
  haha, u mnie w kolejce stoi tyle albumów, że aż żal :D więc trzymam kciuki, żeby Tobie lepiej poszło ;D a na organizer czekam :D ostatnio to moje ulubione projekty do podglądania :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna praca. Zapraszam do siebie na urodzinową rozdawajkę! Mam już ROCZEK!!!

  OdpowiedzUsuń